CIAŁO/UMYSŁ 

Spektakle

I ilidizekc1i09qswr8bg
Premiera | Sideways Rain - taniec, czysta choreografia

Choreograficzny walec złożony z piętnastu ciał przetacza się nieustępliwie z lewej do prawej strony sceny. Rytmiczne gesty i minimalistyczne ruchy odzwierciedlają cykl rodzenia się i umierania.

Przeczytaj więcej
5cv4 dkbpucrvq1ivwelwq
Dziewiąta - ruchowy performans z głośną muzyką Beethovena

Dziewiąta to wizualna baśń o cywilizacji jako przegranym projekcie ujarzmiania człowieka. Pięć osób na scenie, nagich i podejrzanych, niedoskonałych i przeciętnych ...

Przeczytaj więcej
Ksg6zfhqqovmy2nrnkwzbq
Premiera | Audycja V -2016

Instalacja performatywna, opera ruchowa z elementami wideo i głosu. Metaopera do tekstów Jacka Bieriezina, Zbigniewa Doleckiego i Sławomira Mrożka, w której tancerze, kompozycja muzyczna..

Przeczytaj więcej
Nfug qbhmmdqx sblq1svq
Technika dzielenia chleba - performans wymiany

Technika dzielenia chleba to zabawna i wyzywająca propozycja, która może zmienić (aż i tylko) twoje plany na wieczór. Próba odpowiedzi na pytanie, ile rzeczywiście potrzebujemy do spełnienia – osobistego dobrobytu.

Przeczytaj więcej
Wwtlrad55psqf g1al1dfg
The Ox (tytuł roboczy) - obrazy niczego

Pięć osób spotyka się w teatrze, aby odciąć się od hałasu i tłumu. Teatr staje się bunkrem, pokojową przetrzenią iluzji, w której można się schronić przed niebezpieczeństwem.

Przeczytaj więcej
Anazndwmmqzzkli hv9u6q
Bataille i świt nowych dni - choreografia fizyczno-filozoficzna

Sześcioro tancerzy, czerpiąc ze wskazań Bataille’a, śledzi drogę własnej socjalizacji. Aby dotrzeć do rejonów, w których język zawodzi ....

Przeczytaj więcej