CIAŁO/UMYSŁ 

Wydarzenia towarzyszące

Jtgf1ohwzferinmf6woniw
Ludzie idealni - interaktywna maszyna ruchowa

Przestrzeń teatralna jest podobna do filmowej pod jednym względem: z jednej strony jest patrzący, z drugiej – ten, na kogo się patrzy. W filmie patrzącym jest kamera. W teatrze widz. Tym drugim niemal zawsze jest performer.

Przeczytaj więcej
Ffwofqypqei4 h75s70g7a
MEDIATEKA C/U

Mediateka ma służyć jako miejsce odkrywania historii tańca, dostarczenia dodatkowych informacji na temat artystów, ale także refleksji nad znaczeniem kolekcji w dobie łatwego dostępu do wirtualnych zasobów.

Przeczytaj więcej
Ijokwtqdlzbyh p3bzw1sq
To jest gala - performans celebracji 15 lat C/U

Ironiczna gra podejmująca temat celebrowania wernisaży, gali i bankietów. Drink, słowo otwarcia, trzydaniowy posiłek, aukcja, oprawa muzyczna to elementy, które Schick traktuje jako punkt wyjścia do pytań o elitarność i fałszywość świata artystycznego.

Przeczytaj więcej
Qwws1sbxcvcxm5rfa3wszq
Daj się sfotografować

Autorski projekt Marty Ankiersztejn, która przez 4 kolejne dni w Nowym Teatrze będzie realizowała sesje fotograficzne z tańcem w roli głównej.

Przeczytaj więcej
Vamxy oclfkpugmoudtrdq
Corporation, Incorporated - performatywny start-up

Sztuka biznesu kontra biznes sztuki. Nowe strategie pracy w korporacjach wkraczają w przestrzeń teatru, aby w niej zastosować określenia do tej pory zarezerwowane dla sfery biznesu.

Przeczytaj więcej
Gratcrmnegoaq0e7rt2msw
Mr.GaGa - film w kinie Muranów

Festiwal Ciało/Umysł i Kino Muranów zapraszają na film przedstawiający życie i twórczość wybitnego choreografa Ohada Naharina.

Przeczytaj więcej
Pza0vaeqyucd0 osjpccog
Go! Go! Dance!

Na zakończenie festiwalu na dwanaście godzin oddajemy artystom i widzom scenę C/U, na której choreografowie i nauczyciele podzielą się z widzami swoimi umiejętnościami. Każdy może wziąć udział, przetestować techniki, zapoznać się z różnymi estetykami, poimprowizować! Całonocny taniec zakończy się wspólnym śniadaniem.

Przeczytaj więcej